
kanald.ro
Bravo, ai stil
Vedete
O nouă ediție incendiară a competiției fenomen de la Kanal D, ”Bravo, ai stil! Celebrities”, miercuri seară!
Viviana Sposub continuă să surprindă! De data aceasta, a fost luată imediat la întrebări, după ce iubitul ei, George Burcea, a dat de înțeles, în mediul online, că vedeta este însărcinată. Răspunsul Vivianei i-a surprins pe toți!
Ilinca Vandici: Ești însărcinată?
Viviana Sposub: Da.
Ilinca Vandici: Felicitări, Viviana.
Viviana Sposub: Mulțumesc.
Tibi Clenci: Se întâmplă pe bune sau?
Ilinca Vandici: Daaa.
Nicoleta Dragne răbufnește la adresa unei colege de competiție și se pare că nici Adina Halas nu se lasă mai prejos.
Nicoleta Dragne: Te crezi cea mai bună? Păi arată-mi că ai evoluat. Îmbracă-te singură.
Adina Halas: Nesimțită, obraznică, tupeistă...
Nicoleta Dragne: Crezi că îți pui un batic pe cap și te remarci cu ceva?
Ruxi Opulenta face o comparație, care stârnește hohote de râs printre telespectatori: Cum sunt babele în sat, se duc dimineața la biserică, se roagă și după merg si își bârfesc vecinele, știi?
Bravo, ai stil
Ruxi ține să precizeze că Viviana Sposub i-a luat locul Mădălinei Pamfile, în competiția ”Bravo, ai stil! Celebrities”. Cele două concurente au parte de o discuție aprinsă, în ediția de miercuri seară. Rămâne de văzut de la ce a pornit totul.
Viviana Sposub: Ce e greșit în felul în care mă exprim?
Ruxi Opulenta: Avem de-a face cu inteligența emoțională a unui copil.
Raluca Dumitru: Dacă a făcut referire că sunt frustrată, da m-a deranjat pentru că nu mă consider o femeie frustrată.
Viviana Sposub: Nu ai tu de unde să știi cum gândesc eu.
Ruxi Opulenta: Avem aici o nouă Mădălina Pamfile.