kanald.ro
TV
Val de reacții după nominalizările Nicoletei de la ”Insula de 1 milion”! Concurenții nu se așteptau niciodată la această formulă: „Are și ea dușmanii ei”
Nominalizările Nicoletei au stârnit numeroase reacții în rândul colegilor de la ”Insula de 1 milion”. Despre ce este vorba?
Ieri seară, ruleta s-a oprit în dreptul Nicoletei din tabăra Nordicilor, astfel că ea a fost nevoită să gândească cu atenție formula celor 4 concurenți care intră la proba de astăzi.
Zis și făcut, căci după o noapte întreagă în care s-a gândit la cea mai bună formulă, aceasta le-a nominalizat pe Bianca, Adina și Camelia, cea de-a patra persoană care intră la probă fiind chiar ea.
De asemenea, tânăra a ținut și să explice și motivul pentru care a ales astfel: „M-am autonominalizat pentru că vreau să joc și țin cont foarte mult de situație pe care o avem în camp. Sper foarte mult să avem un joc cu mâncare și să aducem să fie bine pentru toată lumea. Am nominalizat-o pe Adina pentru că ea și-a dorit foarte mult să joace și m-am gândit la ideea că o să avem foarte puține șanse pe viitor să mai concurăm și acum e o oportunitate excelentă. Bianca e nominalizată pentru că mi-am dorit tare mult să fie cineva care n-a mai jucat până acum. Na-m ceva personal cu ea, doar că așa am simțit să fac. Motivul pentru care am ales-o pe Camelia este că vorbește mult și fără rost și mi-aș dori să concureze să simtă de ce e aici”.
Nicoleta de la ”Insula de 1 milion”
Reacțiile concurenților când au văzut nominalizările
Adina a fost cea care s-a bucurat cel mai mult că Nicoleta a nominalizat-o pentru proba de astăzi, căci își dorea să joace, doar că ceea ce a dezamăgit-o mai mult este faptul că Isabela nu se regăsește printre jucători, asta pentru că și-ar fi dorit să concureze, din nou, cu aceasta.
Adina: Când am ajuns la panou am simțit în același timp și fericire, pentru că m-am văzut acolo, dar și dezamăgire, pentru că îmi doream să fie acolo Isabela să o mai iau o dată la o tură. Cred că n-a nominalizat-o pe Isabela pentru că are și ea dușmanii ei de care trebuie să aibă grijă.
Adina de la ”Insula de 1 milion”
Bianca: Cred că m-au propus pentru că până acum nu am intrat în joc.
La rândul ei, Camelia este mai mult ca sigură că nominalizarea Nicoletei a venit, de fapt, ca o răzbunare.
Camelia: Nominalizarea Nicoletei a venit clar ca o răzbunare la adresa mea, nu cred că are nimic altfel cu Bianca. Sunt sigură că vine ca urmare a intervenției mele din Arenă în conflictul dintre Sorin și fete.
Citeste si: Ce cantitate de lapte consuma un bebelus? Tabel cantitate lapte bebelusi - catena.ro
Camelia de la ”Insula de 1 milion”
Sorin s-a așteptat să fie nominalizat pentru proba de astăzi, mai ales că și-a exprimat mereu această dorință, însă acest lucru nu s-a întâmplat, spunând fără nicio reținere că ar vrea ca Nicoleta să fie pierzătoare.
Sorin: M-aș bucura dacă ar pierde Nico pentru că cu Adina se mai poate discuta, dar nu se poate avea încredere în ea.