WowNews logo WOWnews
Stories
Ruby a făcut topul! Artista a spus care sunt destinațiile de vacanță pe care le-ar recomanda oricând: "Important este să fii cu persoanele potrivite" | EXCLUSIV

Exclusiv

Ruby a făcut topul! Artista a spus care sunt destinațiile de vacanță pe care le-ar recomanda oricând: "Important este să fii cu persoanele potrivite" | EXCLUSIV

Ruby a făcut topul destinațiilor de vacanță! Se apropie vara calendaristică așa că artista ne-a dezvăluit ce locuri le-ar recomanda românilor să vadă în timpul concediului!

Îndrăgita artistă a vorbit cu jurnaliștii WOWbiz.ro și a mărturisit, în exclusivitate, care sunt destinațiile sale de vacanță preferate și mai ales de ce le-ar recomanda și altora să meargă acolo.

De această dată, Ruby se alătură inițiativei WOWbiz.ro și povestește care sunt locurile sale de vacanță preferate. După Monica Anghel, Marcela Fota, Emily Burghelea sau Mihai Trăistariu, a venit rândul frumoasei artiste să facă topul.

Citeste si: BREAKING! A MURIT Horia Moculescu!- kanald.ro

Îndrăgita cântăreață se bucură la maxim de fiecare loc pe care în vizitează și este de părere că prietenii alături de care mergi sunt poate mai importanți ca locul în sine, tocmai pentru că vor contribui la o experiență memorabilă! În exclusivitate pentru WOWbiz.ro, Claudia Grigore a spus unde preferă să călătorească și mai ales de ce!

Ruby

Ruby

[Sursa foto: Instagram]

Ruby a făcut topul destinațiilor preferate de vacanță

Frumoasa artistă a străbătut toată lumea în lung și în lat și a văzut locuri care mai de care mai frumoase și mai interesante.

Fie că vorbim de vacanțe, de plecări peste tot prin România la spectacole sau de participarea la show-uri celebre ce s-au desfășurat peste graniță, Ruby nu a lipsit.

Citește și: Dorian Popa, extravaganță la cote maxime! Suma colosală pe care a scos-o din buzunare pentru un colier cu diamante

Îndrăgita cântăreață este extrem de activă în mediul online și îi ține la curent pe fani cu tot ceea ce face.

Indiferent că vorbim despre cariera sa profesională sau despre ceea ce se întâmplă în viața privată, Rubina nu le ascunde nimic internauților.

De la destinații exotice, până la unele dintre cele mai frumoase orașe din România, Ruby a avut ce vizita. În exclusivitate pentru WOWbiz.ro, Ruby a făcut topul destinațiilor care au impresionat-o și a mărturisit chiar și de ce.

"Mi-a plăcut foarte mult în Tel Aviv și în Republica Dominicană. Spania este foarte frumoasă.

Peste tot în lume sunt locuri foarte frumoase, dar important este să fii cu persoanele care să le facă și mai frumoase", a povestit Ruby, pentru WOWbiz.ro.

ruby

Ruby

[Sursa foto: Instagram]

Ce a impresionat-o cel mai mult pe Ruby în Republica Dominicană

Republica Dominicană este categoric una dintre destinațiile preferate de Ruby. A doua în top după Tel Aviv, Republica Dominicană a impresionat-o pe artistă prin peisajele exotice și vremea extrem de caldă.

Citește și: „Am renunțat” Ruby, mai sinceră ca niciodată! A explicat fără perdea ce se întâmplă acum în viața ei: „Mi-au distrus-o”

Citeste si: A sosit răspunsul mult așteptat! Mama Andreei Cuciuc, Diana, a răspuns în detaliu la preavizul pe care l-a primit de la jurist, în numele lui Nicolae și al lui Cristian Botgros: "Vă informez despre poziția avută!"- kfetele.ro

Citeste si: După ce scandalul dintre familiile Cuciuc și Botgros a EXPLODAT în spațiul public, Alexandra Cuhuteac ia o DECIZIE ȘOC. Nimeni nu bănuia că o să se ajungă aici! Ce a putut să facă fosta iubită a lui Cristi Botgros  - radioimpuls.ro

Vedeta spune că oriunde te-ai uita, fiecare peisaj este ideal pentru o fotografie. Dincolo de asta, inclusiv ploile din Republica Dominicană sunt cu adevărat speciale, așa cum a mărturisit artista.

"În Republica Dominica este bine să mergi pentru că este un loc exotic, un loc foarte frumos. Este cald mereu și până și ploile sunt ca de poezie acolo. Vorbim de un peisaj demn de un wallpaper. Orice colț și în orice direcție te uiți, arată senzațional", a povestit Ruby, pentru WOWbiz.ro.

În Tel Aviv, Ruby a avut parte de o experiență cu totul și cu totul ieșită din comun. Artista a trăit momente de panică, pentru că se afla în Țara Sfântă chiar în clipele în care au început atacurile din Gaza. Cântăreața s-a întors cu bine în România, iar la acel moment a oferit câteva detalii despre toată experiența, pentru WOWbiz.ro.

"La ora 08.00 au atacat Tel Avivul și a fost.. nu am înțeles, nici acum nu am înțeles ce s-a întâmplat, dar sunt foarte recunoscătoare lui Dumnezeu că ne-a iubit maxim și ne-a iubit pe toți cei care eram acolo în Tel Aviv și sper să ne iubească și să-i iubească în continuare și să ne protejeze pe noi, dar și pe cei care se confruntă în mod direct cu asta. Sper să reușească să se termine toată nebunia asta", spunea Ruby, în urmă cu câteva luni.

Ai informații care pot deveni o știre? Intră în contact cu reporterii noștri pe adresa de mail [email protected]!