kanald.ro
Vedete
Radu, impresionat până peste cap de Virginia de la „Casa Iubirii”! Fostul concurent a recunoscut în fața tuturor că o place pe șatenă: „Mi-aș dori să o cunosc”
Câștigătorul celui de-al doilea sezon al emisiunii „Casa Iubirii” a avut doar cuvinte de laudă la adresa Virginiei.
Radu a câștigat sezonul trecut al emisiunii „Casa Iubirii”, dar se pare că actualele concurente din show-ul matrimonial îi „fac cu ochiul”. După luni bune de când a părăsit competiția, tânărul și-a deschis sufletul în fața oamenilor care l-au susținut și le-a recunoscut că o simpatizează pe Virginia.
În timpul unui live pe TikTok, Radu nu s-a mai putut abține și a spus tot ce gândește. A avut doar cuvinte de laudă la adresa Virginiei, actuală concurentă în „Casa Iubirii”, și a mărturisit că șatena i-a cam picat cu tronc.
Atitudinea, aspectul fizic, dar și zâmbetul și comportamentul tinerei domnișoare l-au făcut pe Radu să fie mult mai atent la ea, ba chiar a dezvăluit că și-ar dori să o cunoască mai bine.
„Cum vorbește, cum se comportă. Îmi place de ea că e foarte calmă. Îmi place modul în care abordează subiectele, modul în care se explică. Are tot timpul calmul ăla în ea și știe să vorbească Virginia. Am mai spus chestia asta. Îmi place foarte mult Virginia, chiar îmi place. Îmi place și când zâmbește, e și mică. Îmi place modul ei de a vorbi, e foarte mișto. Sincer vă spun, îmi place și cum arată, și cum se îmbracă, și cum se poartă. Mi-aș dori să o cunosc pe Virginia, fără nicio glumă. Îmi place Virginia. O simpatizez, mi-aș dori să o cunosc, să vorbesc cu ea, să aflu mai multe despre ea”, a spus Radu, într-un live pe TikTok.
Radu a mai complimentat-o și în trecut pe Virginia
În urmă cu câteva luni, Radu Nițu le-a făcut o vizită concurenților din sezonul al treilea din „Casa Iubirii”. Atunci, Radu a făcut un top al fetelor din emisiune care i-au atras atenția, iar printre ele se afla și Virginia.
„Radu: Dacă m-aș fi înscris în „Casa Iubirii” în momentul de față, având în vedere că Ștefania are o relație… (n.r. râde) Glumă!
Cosmin: Lasă, că și eu am atentat la ce a fost al tău.(…)
Citeste si: Durere in partea stanga a corpului – cauze si remedii - catena.ro
Radu: Îmi place la Virginia că are o seriozitate și îmi place atitudinea ta. Te-am mai urmărit și mi se pare că atunci când punctezi un subiect, îl punctezi serioasă și se vede că pui accent pe ceea ce trebuie. Ești sinceră și îți place să spui lucrurilor pe nume, nu te dai înapoi. Iar la tine la fel(n.r. Rebecca), ești foarte deschisă și îmi place și zâmbetul tău, ai niște ochi foarte frumoși. Dacă m-ar pune să aleg între Virginia și Rebecca, Rebecca”, povestea Radu, în cadrul emisiunii „Casa Iubirii”.