WowNews logo WOWnews
Stories
Promo Puterea Dragostei

Vedete

Puterea dragostei 20 mai! Alexandra și Codruț, în pragul despărțirii: "Rămâi cu.."

O nouă ediție a emisiunii Puterea Dragostei ne suprinde cu dezvăluiri șocante din partea concurenților.

În ediția de joi, 20 mai, de la Puterea Dragostei, tensiunea atinge cote maxime. Alexandra și Codruț sunt la un pas de despărțire, iar situația este din ce în ce mai dificlă între Marinescu și Mariana. 

Citeste si: Zeci de urmăritori au felicitat-o pe Carmen de la Sălciua, după ce a apărut într-o rochie în care se observa burtica artistei. Aceasta a făcut un anunț important: “Sper ca am lămurit situația.” - kfet

Alexandra- Codruț, dacă lucrurile astea se întorc la mine din cauza ta și tu ai permis lucrurile astea, crede-mă că nu o să iasă bine. 

Codruț- Nu se întâmplă tot pentru tine. Nu e tot în jurul tău. Nu se învârte tot în jurul tău. 

Alexandra- S-a întâmplat ceva în jurul meu?!

Promo Puterea Dragostei
Promo Puterea Dragostei[Sursa foto: Captură KANAL D]

Codruț- Rămâi cu competiția ta. Cu mine nu mai ai nicio treabă.

Alexandra- Spui că eu sunt de vină?!

Codruț- Hai pa!

Un nou cuplu în casă Puterea Dragostei?

Selatin- Simt pentru tine niște lucruri..

Promo Puterea Dragostei
Promo Puterea Dragostei[Sursa foto: Captură KANAL D]

Andreea- Doamne…

Marinescu nu vrea să își ceară scuze de la Mariana.

Mariana- De ce?

Marinescu- Nu mi-am cerut scuze și nu am de ce să o fac. 

Mariana- De ce în afară tu faci chestiile astea, îți ceri scuze, și, aici, în casă, nu ai tupeu? Pentru că îți este frică..

Să mai existe ceva între Andreea și Romeo?! Cei doi concurenți își aruncă în continuare săgeți.

Andreea- Ce bărbat ești tu?

Citeste si: Puterea dragostei 19 mai! Mariana a izbucnit în lacrimi. Ce se întâmplă cu îndragita concurentă: „Cum crezi că m-am simțit”

Romeo- Crede pe cine vrei tu și pe mine să mă lași în pace… Rămâi cu jocurile tale pe care tu le faci..

Ayda, în lacrimi

Ayda- Nici măcar nu mă asculți ce vreau să îți spun și mă jignești în toate felurile. 

Promo Puterea Dragostei
Promo Puterea Dragostei[Sursa foto: Captură KANAL D]

Citeste si: Puterea dragostei 18 mai. Adriana și Cristian Comănici, noul cuplu din casă?! „Te simt un pic cam geloasă, Mariana!”

Radu- Așa ai făcut și cu Cristina, la fel ai zis, apropie-te.. După aia veneai cu ea, să vorbesc cu ea, despre ce vorbim?!

Ayda- Nu mă interesează! 

Promo Puterea Dragostei
Promo Puterea Dragostei[Sursa foto: Captură KANAL D]

Maria- Noi căutăm acum vinovat pentru prostiile pe care la face Alexandra? Pentru tot ce a făcut ea e vinovat Codruț, eu sau Marinescu. Marinescu, să nu te mai văd că vorbești cu ea, că știi foarte bine că ai avut o atitudine foarte bună din cauza lui Codruț pentru aștia doi și acum vin și îți dau în cap ție.