kanald.ro
Vedete
Oana Zăvoranu și-a găsit refugiul în credință după despărțirea de Alex Ashraf: "Puternică și învingătoare întotdeauna în viață"
Oana Zăvoranu s-a cufundat în rugăciune, în speranța că-și va găsi liniștea după despărțirea de Alex Ashraf. Ce mesaj a transmis pe rețelele de socializare?
Oana Zăvoranu traversează o perioadă dificilă, după ce la sfârșitul lunii trecute a anunțat că divorțează de Alex Ashraf, bărbatul cu care a fost căsătorită timp de șapte ani. Chiar dacă nu îi este deloc ușor să gestioneze situația, bruneta încearcă să fie puternică și să-și găsească liniștea prin credință și rugăciune. Dovada o reprezintă chiar ultimul mesaj postat de vedetă pe rețelele de socializare.
Oana Zăvoranu și-a găsit refugiul în credință
Divorțul de Alex Asraf pare că a venit la pachet cu numeroase schimbări în viața Oanei Zăvoranu. Chiar și așa, actrița nu se lasă doborâtă și încearcă să fie puternică. Transparentă din fire, nu s-a ferit să împărtășească cu cei care o urmăresc în mediul online faptul că s-a apropiat tot mai mult de divinitate, iar acest lucru a făcut-o să-și găsească liniștea, într-un final.
„Actriță mereu în filme
Puternică și învingătoare întotdeauna în viață
Artistă adevărată în ambele
Carismatică în orice
Protejată și iubită de TINE în fiecare secundă
LOVE, OANA”, a fost mesajul pe care Oana Zăvoranu l-a publicat în mediul online.
Mesajul transmis de Oana Zăvoranu, după ce a anunțat divorțul de Alex Ashraf
Oana Zăvoranu și Alex Ashraf au avut o căsnicie de aproape un deceniu, iar cei doi erau parteneri și în afaceri. Păreau că se înțeleg mai bine ca oricând și că nimeni nu îi poate despărți, totul până când bărbatul ar fi început să „calce strâmb”. Vedeta nu a putut trece cu vederea infidelitatea, așa că s-a ajuns la divorț. Chiar Oana Zăvoranu a fost cea care a confirmat despărțirea, printr-un mesaj publicat pe rețelele de socializare.
Citeste si: Alimente bogate in B12. Surse de vitamina B12 - catena.ro
„Sunt în sfârșit o femeie liberă care are de unde alege… Asta sunt eu… așa sunt eu, cu chef de viață și iubire multă. Să vină pretendenții, glumesc. Să dați anunț că sunt liberă și disponibilă. O să vă ia foc ziarele”, a scris bruneta.