WowNews logo WOWnews
Stories
jador
Jador și Alexandra s-au despărțit după doi ani de relație.

Vedete

Jador a suferit enorm, după despărțirea de Hoder! Artistul a fost extrem de sincer și a recunoscut că încă o iubește: „Eu, în momente de slăbiciune, aș mai suna pentru că sunt încă îndrăgostit”

Jador a făcut mărturisiri neașteptate după despărțirea de Hoder, dezvăluind și motivul separării lor.

Jador este unul dintre cei mai cunoscuți cântăreți de manele la ora actuală. Piesele lui fac furori în rândul tinerilor și nu numai. Manelistul se bucură de succes în viața profesională, însă în viața personală lucrurile nu sunt atât de bune precum și-ar dori cântărețul, căci Jador se reface după o despărțire dureroasă. Cântărețul și Alexandra și-au spus ”Adio” după doi ani de relație.

Ce a spus Jador despre fosta sa iubită, Alexandra

Sincer din fire, Jador a vorbit de curând despre despărțirea de fosta lui iubită, Alexandra, dezvăluind că a suferit enorm după separare. Mai mult decât atât, artistul a mai precizat că, într-adevăr, este în continuare îndrăgostit de fosta parteneră, însă nu mai poate lua legătura cu aceasta, având în vedere că tânăra și-a schimbat numărul de telefon.

Citeste si: FOTO Videoclipul viral în care Igor Cuciuc se distrează. Cum a fost surprins și ce spun internauții: „Dimineața bocește pentru vizualizări și defăimare, seara, la club cu femei.” - kfetele.ro

Cântătețul a mărturisit că doar cu ajutorul divinității a reușit să treacă peste această încercare și să facă față durerii în urma despărțirii. În prezent, artistul este singur și încă nu și-a refăcut viața.

Jador a fost olimpic la matematică, dar nu a putut să continue cu plăcerea pentru această disciplină! Artistul a fost nevoit să muncească de la o vârstă fragedă: „Am fost un pic tocilar&rd

„Am fost în depresie până acum două luni și când Dumnezeu s-a îndurat de mine cumva…nu pot să înțeleg, mi-a trecut tot într-o secundă. Sunt fericit…am suferit după fata aia cu care am fost. Cu Alexandra…o știi. Am suferit! Da, acum sunt bine. Nici nu știu ce să mai spun. Golul ăla nu-l poate umple decât Dumnezeu. Nu ne mai sunăm. Și-a schimbat numărul de telefon și foarte bine a făcut. Eu, în momente de slăbiciune, aș mai suna pentru că sunt încă îndrăgostit…cum să nu. Cu o femeie care am stat doi ani. Cum să nu fiu îndrăgostit? În două luni să-mi treacă, înseamnă că n-aș iubi-o. Plus că eu n-am iubit prea multe fete la viața mea.”, a zis Jador.

jador

Jador este în căutarea fericirii.

[Sursa foto: Facebook]

Motivul separării dintre Jador și Alexandra

Cântărețul și-a făcut curaj și a dezvăluit de ce el și Alexandra și-au spus ”Adio”. Artistul a explicat că tânăra nu ar fi reușit să înțeleagă credința în divinitatea pe care o are Jador, însă tânărul a pus totul pe baza vârstei fostei partenere.

Citeste si: Carmen Harra, despre finalul de an pentru Nicușor Dan. Ce spune data de naștere a președintelui: “Intră într-un an care nu îl ajută deloc, foarte dificil pentru el.” - kfetele.ro

Citeste si: Ce cantitate de lapte consuma un bebelus? Tabel cantitate lapte bebelusi - catena.ro

Citeste si: Mariana Moculescu dezvăluie ADEVĂRUL din spatele refuzului de a-l vizita pe Horia Moculescu la spital: "Nu aș merge la el pentru că...". A scos la iveală acum un DETALIU NEAȘTEPTAT despre fostul soț

Citește și: Jador a recunoscut de ce este, de fapt, un bărbat singur. După mai multe eșecuri în dragoste a realizat că ajunge în același punct, atunci când vine vorba de relații: „Intervin

„Ea este una dintre fetele pe care le-am iubit și are tot respectul meu și toată cinstea mea. Când o să ne treacă, cu siguranță, o să ne întâlnim, oricând, și să stăm să-i spun, să-i vorbesc despre Dumnezeu pentru că realitatea e că eu m-am despărțit de ea pentru că nu…mă considera un îndoctrinat și a zis că sunt îndoctrinat cu Cuvântul lui Dumnezeu. Ea are altfel de cultură, a crescut în Spania. E și micuță și cu siguranță, Dumnezeu se va îndura și de ea, dar mie îmi trebuie o fată care să știe cuvântul lui Dumnezeu. Da, îmi doresc o mamă pentru copiii mei, nicidecum o fată care să facă bani pentru că banii trebuie să ne umple doar burțile. Nu vreau să fac averi, nici nu-mi trebuie și dacă o să fac averi o să dau, la sfârșitul vieții nu vreau să las nimic în urma mea. Dau tot ce am. 100% donez averea mea. Ce să fac cu ea? O iau în mormânt?”, a încheiat Jador.