
kanald.ro
Vedete
Jador, un alt incident nefericit într-un club din stațiunea Mamaia!
Jador, celebrul manelist, s-a ales cu o durere îngrozitoare, după ce a avut parte de un incident neobișnuit. Acesta a cântat într-un club de fițe, din stațiunea Mamaia, acolo unde a întâlnit o domnișoară, care l-a rănit, la propriu! Cântărețul a povestit, în urmă cu puțin timp, că abia poate să mănânce și că presimte că durerea de maxilar îl va însoți, cel mai probabil, o săptămână!
Citeste si: Lorena, sora Lidiei Buble, victima hărțuirilor online! Ce a pățit tânăra: „Și eu am trecut pe acolo…”
Citeste si: Prognoza meteo, 8 septembrie 2020: Cum va fi vremea de Sfânta Maria
O situație comică s-a lăsat cu o durere de maxilar. Jador a povestit cu lux de amănunte cum a fost ”atacat” de o domnișoară de un 1,5 metri. Mai în glumă, mai în serios, manelistul se confruntă cu o durere de maxilar, după ce o fană de-a lui a încercat să-l sărute.
”Mi-am deschis gura să mănânc și eu ceva că n-am putut. De ce credeți? Am cântat aici, la un club în Mamaia și o fata de un 1,50 a încercat să mă pupe pe gură, n-a reușit și când a sărit în sus, mi-a dat cu capul în obraz. M-a distrus. Mi-a rupt obrazul în două, abia mănânc, m-ai distrus. Fato, care ai încercat să mă pupi pe gură mi-ai rupt maxilarul. Din cauza ta o să mă doară o săptămână”, a spus Jador.
În urmă cu puțin timp, Jador și Mario Fresh au fost implicați într-un conflict aprins, care a avut loc tot în stațiunea Mamaia și tot într-un club. Cei doi au fost loviți în parcarea clubului, după ce petrecerea a luat sfârșit. La acea vreme, motivul ar fi fost o altă domnișoară pe care Jador pusese ochii.