WowNews logo WOWnews
Stories
„Îmi bag picioarele. Nu există așa ceva” Theo Rose nu a mai rezistat și a răbufnit! Artista s-a plâns fanilor de pe internet! A avut parte de o zi încărcată, iar acum se resimte

Vedete

„Îmi bag picioarele. Nu există așa ceva” Theo Rose nu a mai rezistat și a răbufnit! Artista s-a plâns fanilor de pe internet! A avut parte de o zi încărcată, iar acum se resimte

Theo Rose are parte de o perioadă mai grea în ultimele zile, având în vedere că are un program foarte încărcat. Artista a povestit cum se descurcă, chiar pe contul ei de Instagram.

Theo Rose este acum mămică cu normă întreagă și pare că acest rol este din ce în ce mai epuizant. Pe lângă familia pe care o are și de care trebuie să se ocupe, aceasta mai are și viața profesională care o solicită destul de mult. Artista a povestit în mediul online cât de încărcat este programul ei, dar și cât de epuizată este. 

Theo Rose trece printr-o perioadă grea

Theo Rose este una dintre cele mai cunoscute artiste de la noi din țară, iar de câteva luni a devenit și mămica unui băiețel. Pe lângă rolul de mamă, aceasta are și foarte multe proiecte în care este implicată pe plan profesional, astfel că face față cu greu programului încărcat.

Citeste si: David Pușcaș nu își mai încape în piele de fericire. Tânărul urmează să meargă la un interviu pentru jobul mult visat: „Sunt singur la date, am ieșit să mă iubesc.” - kfetele.ro

Din ultimele sale postări, pare că Sasha ar trece și el printr-o perioadă mai grea așa că a început să le creeze așa-zise probleme părinților lui. Artista a povestit pe Instagram ziua de azi nu a fost cea mai bună pentru ea, căci este și nedormită și nemâncată. 

Citește și: Theo Rose a reacționat instant când a văzut cum s-au afișat Alex Leonte și actuala lui iubită. Imaginile cu fostul partener al artistei și Manuela Lupașcu i-au atras imediat atenția

„Să vă spun eu, să mă plâng eu cum sunt trează de la 6. Sunt obișnuită ca Sasha să se trezească la 6 și să stea treaz până pe la 8:30. Ce credeți?! A dormit, a mâncat la 6 și a dormit până la 7:30 și eu am rămas sticlete. N-am mâncat nimic, trei sticksuri am mâncat până la ora asta. Acum mă duc să ridic mâncarea de undeva, e un trafic de nu vă spun și nu mai livrează restaurantele și îmi bag picioarele, nu există așa ceva. Mă duc acasă la copil”, a povestit Theo Rose, pe contul ei personal de Instagram. 

theo rose, copil, probleme, perioada grea, oboseala, declaratii, instagram

Postare InstaStory Theo Rose

[Sursa foto: Instagram]

Sasha pare să fie din ce în ce mai neastâmpărat

Nu este prima dată când Sasha îi strică somnul mamei sale, astfel că și zilele trecute a avut un episod în care s-a trezit din oră în oră toată noaptea. Artista a făcut și o glumă pe acest subiect și a povestit că cel mic a făcut așa intenționat pentru că știa că ea are multă treabă a doua zi. 

Citeste si: Elena Merișoreanu a reacționat dur, după înmormântarea lui Horia Moculescu. Artista nu a mai tăcut și a spus ce a observat: “I-a ridicat pe mulți.” - kfetele.ro

Citeste si: Durere in partea stanga a corpului – cauze si remedii - catena.ro

Citeste si: Lucian Viziru, APEL PUBLIC după o scenă neașteptată în supermarket: "Nu înțelegea cum de a ajuns o...". Actorul speră ca mesajul să ajungă la persoana vizată: "Daca ești aici doar ca sa-ți descarci ne

Citește și: „O să mă cheme Damian curând” Theo Rose n-a mai ținut cont că este filmată și a dat o replică care a lăsat pe toată lumea mască! Ea și Anghel Damian urmează să facă pasul cel mare?

„Bună dimineața! Băiatul meu s-a trezit aproape din oră în oră azi-noapte, că așa trebuie atunci când eu am ceva de făcut a doua zi de dimineață, e musai să avem un program agitat. Nu e nicio problemă. (…) Cam așa sună dimineața mea.”, a spus Theo Rose, pe pagina personală de Instagram.