kanald.ro
Vedete
George de la Puterea dragostei i-a trimis mesaje unei foste concurente! I-a cerut să intre în casă pentru el
George a încercat să convingă o fostă concurentă de la Puterea dragostei să se întoarcă în casă.
În perioada în care Mona abia plecase de la Puterea dragostei și George anunța că ei nu mai formează un cuplu, tânărul a vorbit cu Manuela, concurenta din sezonul 2 Puterea dragostei. Cei doi se pare că au avut multe schimburi de mesaje, au vorbit mult și trebuiau să se vadă în țară, în weekend-ul în care George a fost liber de la emisiune. Numai că, ghinion, în acel weekend, Manuela a fost plecată la Alba, acasă la părinți, așa că nu au apucat să se întâlnească.
Cea care i-a dat de gol pe cei doi a fost Ella, care locuiește în București, în aceeași casă cu Manuela. Într-un live pentru pagina de Facebook WOWbiz.ro, Ella a dezvăluit că George a discutat cu Manuela, vorbind despre băieții care sunt acum în casa Puterea Dragostei.
”Vă zic sincer că mi-au scris și băieți din casă. Țin minte că unul dintre ei este Alex. George a mai vorbit cu Manuela, un pic, prin mesaje. L-am auzit prin telefon și l-am salutat”, a spus Ella la WOWbiz.ro
Citeste si: Manuela de la ”Puterea Dragostei” și-a găsit jumătatea! Declarația șocantă făcută de brunetă
George de la Puterea Dragostei și Manuela trebuiau să se vadă în țară
Apoi, surse din apropierea Manuelei ne-au dezvăluit că lucrurile au fost chiar mai aprinse între cei doi. S-a ajuns până acolo încât George i-a cerut Manuelei să se ducă la Puterea Dragostei pentru el, însă fosta concurentă l-a refuzat. I-a spus că dacă e să fie ceva între ei, relația lor se va consuma afară.
Numai că, refuzul Manuelei i-a lăsat cale liberă Mădălinei, care își dorea de mult să fie împreună cu George. Iar acum, cei doi formează în sfârșit, un cuplu.