kanald.ro
Vedete
Culturistul Yuri Tolochko i-a spus adio lui Margo, păpușa gonflabilă! Bărbatul deja a înlocuit-o pe fosta sa iubită
Culturistul Yuri Tolochko a divorțat de Margo, păpușa gonflabilă.
Culturistul Yuri Tolochko a divorțat de Margo, păpușa gonflabilă. Ba chiar mai mult, bărbatul și-a găsit pe altcineva la scurt timp după despărțire.
Culturistul Yuri Tolochko a divorțat
Chiar dacă s-au căsătorit în urmă cu doar câteva luni, Margo și Yuri Tolochko au decis să divorțeze. Faptul că păpușa gonflabilă a fost mai tot timpul plecată de lângă el, l-a făcut pe culturist să o înșele de mai multe ori. Ținând cont de situația actuală, bărbatul a decis să pună punct relației: “Nu sunt încă pregătit să vorbesc despre motivele divorțului."
Totuși, se pare că Yuri nu a rămas singur. Și-a găsit o nouă victimă, tot o păpușă gonflabilă. Dacă credeți că asta era tot, vă înșelați amarnic. De data aceasta, culturistul este îndrăgostit de o păpușă cu cap de femeie și corp de pui.
Însă, nu toți internauții au fost de acord cu despărțirea dintre cei doi îndrăgostiți. În timp ce unii se bucurau pentru această decizie, alții l-au criticat dur pe Yuri și chiar au avut doar cuvinte urâte la adresa lui.