
kanald.ro
Vedete
Albert Oprea și Simona Hapciuc, surprinși în ipostaze tandre! Există mai mult decât o prietenie între cei doi foști concurenți de la Survivor România 2021?!
Se pare că Albert Oprea și Simona Hapciuc fac pași repezi spre un nou cuplu marca Survivor România. Fostul războinic și fosta faimoasă a competiției fenomen de la Kanal D petrec foarte mult timp împreună și le dau de înțeles susținătorilor că există ceva mai mult decât o prietenie. Seara trecută, cei doi foști concurenți Survivor au fost surprinși în ipostaze tandre. La un moment dat, Albert o pupă cu patos pe Simona Hapciuc, acel video ajungând pe Instagram.
/www/cdn.knd.ro/media/521/2861/1662/20160016/1/simona-hapciuc-si-albert-oprea.jfif
/www/cdn.knd.ro/media/521/2861/1662/20160016/1/simona-hapciuc.jfif
Momentan, niciunul dintre cei doi nu au confirmat vreo relație amoroasă, însă pare că toate indiciile duc la ceva mai mult decât o amiciție. Nu de alta, dar cei care i-au susținut s-ar bucura enorm pentru fericirea celor doi. Mai mult decât atât, după Marea Finală Survivor România 2021, concurenții s-au revăzut și s-au distrat pe cinste. Printre ei, și Simona Hapciuc, și Albert Oprea. De atunci, s-a observat o apropiere între războinic și faimoasă, aceasta publicând și o fotografie alături de mesajul: „Albert al meu”.
Răspunsul nu a întârziat să apară, iar Albert a postat imediat un comentariu care i-a lăsat mască pe urmăritori: „Te iubesc”, a comentat bărbatul, care a atras imediat atenția cu declarația lui.
Internauții au fost suprinși de apropierile tandre dintre Albert Oprea și Simona Hapciuc, însă faimoasa nu a ezitat să-l susțină și să-l încurajeze pe războinic, după ce ea a părăsit competiția fenomen Survivor România 2021. Ba mai mult decât atât, se pare că Albert a convins-o să-și redeschidă contul de Instagram.
„M-a convins Albert să-mi deschid Instagramul, chiar dacă nu mai voiam să-l deschid niciodată. Eram super hotărâtă: mamă, trei săptămâni fără Instagram! A fost bombă! Am stat astăzi de vorbă cu Albert o oră și, până la urmă, a reușit să mă îmbârlige, să mă facă, să mă dreagă, cum fac bărbații cu noi, femeile. Mi l-am deschis, na”, a povestit vedeta într-un clip pe Instastory.